REKLAMA

Kolejny młody talent Vive wypożyczony do Celje

Autor: Wojciech Staniec, 30-04-2017, 14:45

Od nowego sezonu przez dwa lata zawodnikiem Celje Pivovarnej Laśko będzie Branko Vujović. Czarnogórzec będzie wypożyczony do mistrza Słowenii z Vive Tauronu.

O tym, że Branko Vujović może trafić do mistrza Słowenii mówiło się już od jakiegoś czasu. Grający na prawym rozegraniu 19-latek jest ogromnym talentem. Świetnie radzi sobie w rezerwach Vive Tauronu w I lidze, jednak dostawał mało szans w pierwszej drużynie, gdyż miał dużą konkurencję - a ta w nowym sezonie będzie jeszcze większa. Dlatego zdecydowano, że będzie on wypożyczony do Celje. Mistrzowie Słowenii słyną z tego, że dają szanse młodym zawodnikom, o czym świadczy choćby przykład Blaża Janca.

Vujović będzie wypożyczony do Celje do 30 czerwca 2019 roku, a jego umowa z kieleckim klubem obowiązywać będzie jeszcze przez kolejny sezon. Czarnogórzec i jego agent o podpisaniu umowy ze Słoweńcami poinformowali na Instagramie.

To nie będzie jedyny młody zawodnik, którego Vive wypożyczy do Celje. Podobną drogą podąży Daniel Dujszebajew, z którym kielczanie nie tak dawno podpisali umowę, jednak od razu zdecydowano, że przeniesie się on na Słowenię.

REKLAMA

Dodaj komentarz