2017-03-20 19:25:00
Redakcja

Cenne zwycięstwo Gwardii! Kolejny krok ku trzeciemu miejscu

Za nami ostatni mecz 23. kolejki. W Gdańsku Wybrzeże podejmowało Gwardię Opole. Po pierwszej połowie goście prowadzili dwoma trafieniami. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wygraną opolan.

Pierwsza połowa tego spotkania był bardzo zacięta. Na prowadzeniu była raz jedna, raz druga drużyna. Przez większość pierwszej połowy nikomu nie udało się odskoczyć na więcej niż jedno trafienie. Sztuka ta udała się dopiero Gwardii w końcówce pierwszej połowy. Na przerwę podopieczni Rafała Kuptela schodzili prowadząc 15:13.

Chwilę po wznowieniu gry przyjezdni odskoczyli nawet na trzy trafienia, lecz już chwilę później był remis. I właśnie remis był wynikiem najczęściej widywanym na tablicy wyników. Dopiero po kwadransie opolanie znów nieznacznie odskoczyli. Później przewaga przyjezdnych już tylko rosła i to oni zgarnęli dwa punkty wygrywając ostatecznie 9 bramkami.

Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole 24:33 (13:15)