REKLAMA

Pojedynki w tabeli pomarańczowych. Końcówka 23. kolejki Superligi

Autor: Ewa Basak, 19-03-2017, 09:00

Przed nami trzy emocjonujące spotkania. Arcyciekawe mecze w Zabrzu i Lubinie oraz rewanż w Gdańsku. Czy będą niespodziewane wygrane w tej kolejce?

Przed Górnikiem bardzo trudne zadanie, a mianowicie Azoty. Aktualnie puławianie zajmują drugą lokatę w grupie pomarańczowej, a Górnik czwarte ze stratą jednego punktu do trzeciego miejsca. Ogromnym atutem gospodarza spotkania jest obrotowy Marek Daćko, który ustanowił nowy rekord rzucając czternaście bramek w jednym meczu.  Na pewno w pojedynku z puławianami będzie o wiele ciężej zdobyć tyle trafień. Ostatnie spotkanie między zespołami zakończyło się zwycięstwem Azotów 34:26.

Górnik Zabrze - Azoty Puławy, niedziela, godz. 13

Lubinianie podejmą Orlen Wisłę Płock. Zagłębie jest na ostatnim miejscu w grupie pomarańczowej. Płocczanie odpadli z rozgrywek Ligi Mistrzów, więc teraz zespół w pełni jest skoncentrowany na Superlidze. Nafciarze oczywiście są faworytem spotkania, ale Zagłębie pokazało się z dobrej strony w 21. kolejce Superligi przegrywając jedną bramką z Vive Turon Kielce. Ostatnia wygrana zanotowana przez gospodarzy była w Piotrkowie Trybunalskim 18 lutego. 

Zagłębie Lubin - Orlen Wisła Płock, niedziela, godz. 16

 

REKLAMA

Dodaj komentarz