REKLAMA

Starcie beniaminków Superligi. Azoty grają w Mielcu

Autor: Ewa Basak, 10-03-2017, 08:50

PGNiG Superliga nie zwalnia tempa! W piątek czekają nas dwa kolejne mecze! Ciężko wskazać faworytów meczów, może będą kolejne niespodziewane wygrane na tym etapie rozgrywek, tak jak środowe zwycięstwo Piotrkowianina z Orlen Wisłą Płock.

Meble Wójcik Elbląg podejmą Wybrzeże Gdańsk. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Gospodarze zajmują aktualnie ostatnie miejsce w grupie granatowej z dobytkiem tylko pięciu punktów, a Wybrzeże Gdańsk czwartą lokatę. Podopiecznym Damiana Wleklaka brakuje tylko trzech orzech, żeby wyprzedzić Chrobry Głogów i zając ich trzecie miejsce w tabeli. Jest to bardzo ważne spotkanie dla Wybrzeża. Meblarze w każdym meczu pokazują swoją wysoką formę i sprawiają problemy swoim rywalom. Wybrzeże Gdańsk na parkiet musi wyjść z pełną koncentracją, żeby cieszyć móc się ze zwycięstwa. Ostatnie spotkanie drużyn zakończyło się wygraną Wybrzeża pięcioma bramkami.

Meble Wójcik Elbląg - Wybrzeże Gdańsk, piątek, godz. 18:30

SPR Stal Mielec zmierzy się z dobrze znaną im drużyną Azoty Puławy. Spotkania między tymi zespołami zawsze dawały wiele emocji kibicom. Czeczeńcy mają obecnie słabszy okres i na pewno podczas tego meczu w swojej hali chcieliby odbudować swoją formę na nowo. Puławianie zajmują drugie miejsce w grupie pomarańczowej tuż za Orlen Wisłą Płock. Mielczanie są na piątej lokacie w tabeli. Puławianie mają w zespole Krzysztofa Łyżwę i Rafała Przybylskiego, którzy zajmują kolejno czwarte i piąte miejsce w tabeli najskuteczniejszych zawodników Superligi.

Stal Mielec - Azoty Puławy, piątek, godz. 18:30

 

REKLAMA

Dodaj komentarz