2017-03-01 19:19:00
Redakcja

Bez niespodzianki w Płocku. Dwudziesta wygrana Orlen Wisły

Kolejne pewne zwycięstwo Orlen Wisły! Płocczanie pokonali we własnej hali Wybrzeże Gdańsk. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 21:12, a ostatecznie zwyciężyli 39:27.

Na samym początku goście prowadzili nawet 3:1. Później jednak zaczęła zarysowywać się przewaga "Nafciarzy". W zespole Orlen Wisły nie zagrał hiszpański bramkarz - Rodrigo Corrales. Trener Piotr Przybecki postawił na dwóch innych golkiperów - Marcina Wicharego i Adama Morawskiego.

Dobre spotkanie rozgrywali reprezentanci Polski - Michał Daszek (siedem bramek) i Maciej Gębala (dziewięć goli).

Płocczanie zagrali świetnie w ostatnich minutach i ich przewaga urosła w pewnym momencie od czternastu trafień. Orlen Wisła ostatecznie wygrała

W niedzielę Orlen Wisłę czeka domowy mecz w Lidze Mistrzów z PSG.

Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk 39:27 (21:12)