2017-02-26 19:50:00
Izabela Górecka

Piotrkowianin walczył do samego końca, ale strat nie odrobił

Mecz 19. kolejki PGNiG Superligi pomiędzy zespołem z Piotrkowa Trybunalskiego a SPR Chrobry Głogów, zakończył się zwycięstwem gości 33:34. Po ostatniej przegranej z Zagłębiem Lubin, Piotrkowianin miał ochotę w końcu przełamać złą passę, niestety nie udało się też i tym razem.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się zdecydowanym zwycięstwem Chrobrego 14:22. Po kwadransie przyjezdni wypracowali sobie dosyć wysoką przewagę i to oni prowadzili grę pod własne dyktando.

Po przerwie gospodarze obudzili się i zaczęli odrabiać straty doprowadzając do sytuacji gdzie trafili nawet 5 razy pod rząd. W ostatnich 10. minutach Piotrkowianin z wyniku 27:31 doprowadził tylko do jednej bramki straty. Mało brakowało i zespół gospodarzy doprowadziłby do kolejnej już dogrywki w polskiej Superlidze.

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Chrobry Głogów 33:34 (14:22)