2020-12-28 22:22:53
Mateusz Kaleta

PSG zawiedzione po porażce. Syprzak: Straciliśmy głowy, pozwoliliśmy Barcy na zbyt dużo

PSG cały czas pozostaje bez zwycięstwa w Lidze Mistrzów. W półfinale kończącego sezon 2019/20 Final Four ekipa z Paryża uległa Barcelonie. Nie był to udany mecz reprezentanta Polski, Kamila Syprzaka, który w czterech próbach zdobył tylko jedną bramkę. - Pozwoliliśmy rywalom na zbyt wiele - ocenił po meczu obrotowy paryżan.

- Zaczęliśmy całkiem nieźle i prowadziliśmy, ale po 12-15 minutach straciliśmy głowy - nie ukrywał Kamil Syprzak.

Gorycz porażki towarzyszyła po meczu także trenerowi Raulowi Gonzalezowi, który w 2017 sięgnął po trium w Lidze Mistrzów jako trener Vardaru Skopje. Co ciekawe, pokonał wtedy w finale... PSG. - Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie, kiedy Barcelona wypracowała trzy, czterobramkową przewagę. Po przerwie nie daliśmy rady odwrócić losów meczu, ponieważ Barça grała mocno w obronie i w ataku. Nie zagraliśmy wystarczająco dobrze - podsumował Raul Gonzalez.

We wtorek PSG zagra w meczu o trzecie miejsce z Telekomem Veszprem. (godz. 18:00). W finale zagrają Barcelona i THW Kiel (godz. 20:30).

Kto był najlepszym zawodnikiem tego meczu?