2020-01-17 10:07:44

Euro 2020: Reprezentant Niemiec nie mógł wyjść na drugą połowę. Został zamknięty w szatni!

Do kuriozalnej sytuacji doszło w przerwie meczu Niemcy - Białoruś. Na drugą połowę z szatni nie mógł wyjść Julius Kuhn.

Podczas przerwy doszło do zaskakującej sytuacji. Niemcy na przerwę wyszli bez jednego ze swoich zawodników. Okazało się, że w szatni został Julius Kuhn...

Jak do tego doszło? - W przerwie już pod odprawie poszedłem do toalety. Gdy z niej wyszedłem okazało się, że drzwi są zamknięte - opowiadał po meczu zawodnik.

- Zacząłem jednak walić w drzwi i otworzył mi je ochroniarz - dodał z uśmiechem Kuhn.

Ostatacznie reprezentant Niemiec wydostał się z pułapki. Jego drużyna w dobrym stylu pokanała Białoruś 31:23, a sam zainteresowany rzucił cztery bramki.