2019-10-30 21:21:22

Hit dla Barcelony! Mistrzowie Hiszpanii lepsi od mistrzów Niemiec, dobry mecz Jureckiego

We Flensburgu doszło do arcyciekawego meczu, w którym gospodarze zmierzyli się z FC Barceloną. Górą była "Duma Katalonii", która wygrała 27:34.

Pojedynek ten to było starcie mistrzów Niemiec i Hiszpanii. "Barca" zaczęła od mocnego uderzenia i szybko prowadziła 5:1 i 6:2. Gospodarze jednak wzięli się za siebie i doprowadzili do remisu 9:9.

To jednak podziałało bardzo mobilizująco na Katalończyków, którzy do końca pierwszej połowy dali sobie rzucić ledwie trzy bramki, samemu zdobywając dziewięć.

Druga połowa to już kontrola "Dumy Katalonii". Przyjezdni nie tylko utrzymywali wysoką przewagę, ale też cały czas ją powiększali. W pewnym momencie prowadzili już dziewięcioma bramkami, a ostatecznie wygrali siedmioma.

Dobre spotkanie rozegrał Polak z SG Flensburg-Handewitt - Michał Jurecki, który rzucił pięć bramek i był najskuteczniejszym zawodnikiem swojego zespołu.

SG Flensburg-Handewitt - FC Barcelona 27:34 (12:18)