2021-10-15 21:37:53

Dobra forma Zagłębie. Sandra SPA Pogoń Szczecin bez szans w Lubinie

Wyraźne zwycięstwo Zagłębia. Lubinianie pokonali we własnej hali Sandra SPA Pogoń Szczecin 32:24.

Od samego początku Zagłębie miało przewagę w tym spotkaniu. W 10. minucie prowadzili 7:3, a w 20. 9:5. Miedziowi cały czas mieli sytuację pod kontrolą, w pierwszej połowie dali sobie rzucić tylko siedem goli, a sami zdobyli ich dwanaście. Po przerwie worek z bramkami otworzył się, ale cały czas przewagę miało Zagłębie.

Kapitalne spotkanie rozegrał bramkarz i drugi trener Zagłębia - Marcin Schodowski, który obronił 50 procent rzutów! W ostatnim czasie znajduje się on w kapitalnej formie i teraz to tylko potwierdził.

Najskuteczniejszym zawodnikiem tego spotkania był skrzydłowy Sandra SPA Pogoni - Dawid Krysiak, który rzucił siedem bramek. Najwięcej goli dla Zagłębia rzucił Marek Marciniak.

Zagłębie Lubin  Sandra SPA Pogoń Szczecin 32:24 (12:7)