REKLAMA

Piotr Rutkowski wzmacnia skład Stali. Przyszły sezon spędzi w Mielcu na zasadzie wypożyczenia.
Do samego końca będzie trwała walka o występ skrzydłowego w finale mistrzostw Polski. Chorwat jest w trakcie leczenia urazu.
Spójnia Gdynia pozyskała nowego obrotowego. Od przyszłego sezonu Krzysztof Jasowicz będzie grał w Gdyni.
Od października pewne jest już, że do PGE VIVE trafi Andreas Wolff. Niemiecki bramkarz podpisał kontrakt z kieleckim klubem, a wejdzie on w życie 1 lipca 2019 roku. Pojawiła się jednak opcja, że przeniesie się on do Polski rok wcześniej.
Tylko i wyłącznie od kibiców zależy to, do kogo trafi Gladiator w kategorii odkrycie sezonu! Nominowanych jest trzech zawodników, a głosowanie już ruszyło.
Od poniedziałku wiadomo, że trenerem MMTS-u od nowego sezonu będzie Tomasz Strząbała. Powoli klaruje się też kadra kwidzynian na nowy sezon.
Dziesięć Gladiatorów trafi do najlepszych zawodników PGNiG Superligi. Nominowanych do dziewięciu kategorii wybrał Kapituła. Teraz głosować będą kibice i przedstawiciele drużyn.
Latem szkoleniowcem MMTS-u Kwidzyn zostanie Tomasz Strząbała. Trener ten obecnie jest asystentem Tałanta Dujszebajewa, w PGE VIVE.
W obecnym sezonie zawodnicy Azotów rozegrają jeszcze dwa mecze. Jednak władze klubu myślą już o nowych rozgrywkach, dlatego też w Puławach pojawiło się dwóch testowanych zawodników.
MMTS ma nowego trenera! Szkoleniowcem tego klubu został Tomasz Strząbała, który związał się z kwidzyńską ekipą dwuletnim kontraktem.
PGE VIVE z Orlen Wisłą o złoto, a Azoty z Gwardią o brąz - tak wyglądają pary finałowe PGNiG Superligi. Znamy już terminarz tych spotkań!
Kielczanie awansowali do finału PGNiG Superligi, ale w rewanżowym meczu z Azoty były blisko sprawienia niespodzianki i wygrania w Hali Legionów. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 35:34 na korzyść PGE VIVE. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z tego pojedynku!
Po zakończeniu półfinałowego meczu z Azotami Puławy odbyła się specjalna konferencja prasowa. Na spotkaniu Karol Bielecki poinformował o zakończeniu sportowej kariery. Reprezentant Polski będzie pełnił w klubie nowe role. - To jest gladiator, który po takim wypadku wrócił do gry - mówił Bertus Servaas.
Niespodzianka była bardzo blisko! Azoty postawiły trudne warunki kielczanom i po pierwszej połowie wygrywały 18:15. PGE VIVE w końcówce spotkania odrobiło straty i ostatecznie wygrało 35:34. Gospodarze zameldowali się w finale mistrzostw Polski, a Azoty zagrają o brąz.
Orlen Wisła w decydującym pojedynku o finał mistrzostw Polski pewnie pokonała Gwardię (33:21) i awansowała dalej. Teraz opolanie powalczą o brązowy medal rozgrywek.

Archiwum informacji

REKLAMA

handballnews.pl