W czwartek podczas treningu nowy rozgrywający drużyny z Elbląga doznał złamania kostki tylnej kości piszczelowej bez przemieszczenia. Kontuzja wyklucza zawodnika z dalszego uczestniczenia w przygotowaniach "Meblarzy" do nowego sezonu.
W piątek odbyła się konferencja prasowa Orlen Wisły Płock. W roli prezesa zarządu po raz pierwszy wystąpił Adam Wiśniewski.
Nie wiadomo, czy w przyszłym sezonie w barwach Orlen Wisły będzie grał Tiago Rocha. Portugalczyk poprosił o wcześniejsze rozwiązanie umowy z płockim klubem.
Gdynianie zadebiutują w tegorocznym sezonie PGNiG Superligi. Spójnia wygrała grupę A w pierwszoligowych rozgrywkach, a w przyszłych rozpocznie zmagania w polskiej elicie.
Nową umowę z Azotami podpisał Wadim Bogdanow. Rosjanin zostanie w klubie z Puław przynajmniej do 2020 roku.
Od 17 lipca szczecinianie rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. W pierwszych zajęciach brali udział nowi zawodnicy, którzy od przyszłych rozgrywek będą wzmocnieniem Pogoni.
W sezonie 2017/2018 MKS zagra w rozgrywkach PGNiG Superligi. Kaliszanie zwyciężyli grupę B minionych pierwszoligowych rozgrywek.
Komisarz PGNiG Superligi, Piotr Łebek w piątek zdecydował o tym, że KPR RC Legionowo nie dostanie licencji na grę w najbliższym sezonie. Zarząd klubu z Mazowsza wydał w tej sprawie komunikat.
W środę Górnik otrzymał oficjalnie licencję na grę w przyszłym sezonie PGNiG Superligi. Zabrzanie mogą teraz skupić się na spokojnym przygotowaniu do przyszłych rozgrywek.
Wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie w PGNiG Superlidze zabraknie KPR RC Legionowo. Zespół z Mazowsza nie dostał licencji na nowy sezon!
Okres wytężonej pracy przed działaczami Spójni Gdynia, którzy przygotowują się do występu swojej drużyny w PGNiG Superlidze Mężczyzn w sezonie 2017/18.
Mający za sobą występy w Lidze Mistrzów w barwach Metalurga Skopje Daniel Dupjacanec został nowym zawodnikiem Azotów Puławy!
W czwartek drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. W składzie Piotrkowianina pojawiły się nowe twarze.
W środę drużyna z Mielca rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. W przyszłych rozgrywkach w Stali zagra nowy skrzydłowy.
Od czwartku gdańszczanie rozpoczęli przygotowania do przyszłych rozgrywek. Do drużyny oficjalnie dołączyło dwóch zawodników.

Archiwum informacji