REKLAMA

W Warszawie młodzi bramkarze będą mieli okazję zdobyć nowe, cenne doświadczenie od Sławka Szmala. Szczypiorniści mają szansę szkolić swoje umiejętności od najlepszych.
W ostatnim meczu rozgrywanego w Płocku turnieju reprezentacja Polski B zmierzyła się z pierwszą drużyną Litwy. Rywale wygrali 34:32 i cieszyli się z triumfu w całej imprezie.
Zakończył się rozgrywany od czwartku turniej Bygma Golden League. Reprezentacja Polski zajęła w nim ostatnie miejsce.
Silnie obsadzony turniej Bygma Golden League zakończył się spotkaniem dwóch czołowych ekip Europy - Francji i Danii. Zwyciężyli gospodarze, którzy pokonali Francuzów 27:23.
Reprezentacja Polski przegrała w ostatnim meczu Bygma Golden League z Norwegią 27:32. Jednak pomimo porażki "Biało-czerwoni" zaprezentowali się dobrze, w ostatnich minutach spotkania doprowadzili nawet do remisu.
Świetne momenty przeplatana przestojami - tak wyglądała gra reprezentacji Polski w ostatnim meczu rozgrywanego w Danii turnieju Bygma Golden League. "Biało-czerwoni" po przyzwoitym meczu przegrali jednak z Norwegią 27:32.
Darko Djukić przedwcześnie zakończył mecz reprezentacji Serbii i Austrii. Skrzydłowy, grający na co dzień w PGE VIVE Kielce już w piątej minucie spotkania musiał opuścić parkiet.
W sobotni wieczór odbyło się rewanżowe spotkanie pomiędzy Słowenią a Chorwacją. W czwartek w Lubljanie padł remis 26:26.
Tak jak w czerwcowym towarzyskim turnieju Gjensidige Cup w Elverum, tak i w duńskim Golden League ostatni mecz podopieczni Piotra Przybeckiego rozegrają przeciwko reprezentacji Norwegii.
Grający w PGE VIVE i reprezentacji Serbii Darko Djukić doznał kontuzji. Skrzydłowy w starciu swojej drużyny narodowej z Austrią musiał opuścić parkiet po faulu Nikoli Bilika.
Szczypiorniści reprezentacji Polski B wygrali drugi mecz na towarzyskim turnieju, który rozgrywany jest w Płocku. Nasza ekipa zwyciężyła 28:18.
W drugim dniu turnieju Norwegowie zmierzyli się "Trójkolorowymi". Francja musiała uznać wyższość rywala. Norwegia była lepsza o cztery oczka.
"Biało-czerwoni" po zaciętej walce ostatecznie przegrali z reprezentacją Danii. Mistrzowie olimpijscy byli lepsi tylko jedną bramkę od Polaków, którym niewiele zabrakło do zwycięstwa.
Polacy mocno postawili się mistrzom olimpijskim. W drugiej połowie "biało-czerwoni" odrobili stratę bramkową i szli za ciosem. Dania nie odpuszczała i w końcówce opanowała nerwy. Ostatecznie Polacy przegrali jedną bramką 25:26.
W drugim sparingowym starciu reprezentacja Portugalii wygrał z Rumunią 27:22, a do przerwy prowadziła 14:10.

Archiwum informacji