REKLAMA

Osiemnastu szczypiornistów otrzymało powołanie na czerwcowe zgrupowanie. Polacy mają zaplanowany turniej w Płocku.
Trener Piotr Przybecki powołał osiemnastu zawodników na najbliższe spotkanie z Hiszpanią. W składzie jest dwóch debiutantów.
"Biało-czerwonych" w czerwcu czeka towarzyski mecz z Hiszpanami. Szkoleniowiec rywali postawił na drugi skład reprezentacji.
Młodzi bramkarze mają szansę zdobycia kolejnych lekcji od legendy polskiej piłki ręcznej – Sławomira Szmala.
Parafrazując słynne zdanie ks. Chmielowskiego, można by rzec: Bogdan Wenta jaki jest, każdy widzi. Zaangażowany, szalenie ambitny, niezwykle doświadczony, a przede wszystkim bardzo szczery. Tak opisują go współpracownicy, przyjaciele oraz kibice. Jak przebiegała jego bogata kariera sportowa? Czym teraz się zajmuje?
Poznaliśmy terminarz meczów reprezentacji Polski w eliminacjach do Euro 2020. W październiku bieżącego roku "Biało – czerwonych" czekają mecze z Kosowem i Izraelem.
Za nami losowanie grup eliminacyjnych do Euro 2020. Rywalami "Biało - czerwonych" będą Niemcy, Izrael, Kosowo. - Można powiedzieć, że szczęśliwie losowaliśmy - skomentował Piotr Przybecki.
W norweskim mieście Trondheim odbyło się losowanie grup eliminacyjnych do Euro 2020. Reprezentacja Polski trafiła do grupy 1. Start eliminacji już jesienią.
Zawodnicy jeszcze przez powrotem na ligowe parkiety rozgrywają mecze towarzyskie. W niedzielę zwycięstwa odnieśli Słoweńcy i Węgrzy, zaś w Golden League triumfowali Francuzi i Duńczycy.
Udanie zakończyli swój udział w rozgrywanym na Węgrzech turnieju reprezentanci Polski B. Nasza drużyna zremisowała w niedzielę z gospodarzami i wygrała całą imprezę.
Dobre występy w sobotnich meczach towarzyskich zanotowali zawodnicy PGE VIVE. Chorwacja wygrała ze Szwedami, a Serbowie nie dali rady w Niemczech. Kto jeszcze odniósł zwycięstwo w ostatnich sparingach?
Zawodnicy reprezentacji Polski w rewanżu zagrali o wiele lepiej niż w poprzednim spotkaniu. "Biało-czerwoni" po przerwie prowadzili z Czechami wysoko, ale rywale odrobili straty. Po zaciętej końcówce Polacy wygrali 37:36.
W węgierskim mieście Siofok rozpoczął się turniej z udziałem reprezentacji Polski B. "Biało-czerwoni" zaczęli go od zwycięstwa.
Naszą reprezentację czeka drugi mecz towarzyski z Czechami. Tym razem Polacy zagrają w Zubri. Czy tam uda się pokonać ekipę Jana Filipa i Daniela Kubesa?
Zawodnicy podczas przerwy w ligowych rozgrywkach mają czas na reprezentacje. W meczach towarzyskich nie brakuje graczy z PGNiG Superligi.

Archiwum informacji

REKLAMA

handballnews.pl