Znamy już pary dwóch pierwszych rund Pucharu EHF. We wtorek w Wiedniu odbyło się losowanie tych rozgrywek, które rozpoczną się już na początku września.
W Wiedniu odbyło się losowanie dwóch pierwszych rund Pucharu EHF. Wiemy już z kim w październiku zagra Gwardia Opole.
Dwie polskie drużyny zagrają w tym sezonie w Pucharze EHF. Jako pierwsza swoje zmagania rozpocznie się Gwardia Opole, bo na drugiej rundzie. W kolejnej serii do gry wejdą Azoty.
Dopiero co zakończył się sezon 2016/2017 w piłce ręcznej, a w EHF-ie już rozpoczęły się przygotowania do nowych rozgrywek. Polska wykorzystała wszystkie przysługujące jej miejsca w Europejskich Pucharach i zgłosiła do nich cztery ekipy.
Już przed meczem finałowym pucharu EHF było wiadomo, że trofeum zostanie w Niemczech. Jak się okazał po 60-ciu minutach pojedynku Frisch Auf z Fuchse, nie musi ono nawet opuszczać Goppingen.
Za nami półfinały Final4 Pucharu EHF. W wielkim finale zmierzą się gospodarze turnieju, czyli drużyna Frisch Auf Göppingen oraz Fuchse Berlin.
W niemieckim mieście Göppingen, które będzie gościło Final Four Pucharu EHF doszło do losowania par półfinałowych tego turnieju. Hitów nie zabraknie.
Przed meczami rewanżowymi w ćwierćfinałach Pucharu EHF wydawało się, że wszystkie występujące w nim drużyny będą z ligi niemieckiej. Jednak Melsungen nie potrafiło obronić przewagi, którą wypracowało na wyjeździe.
Zawodnicy SC Magdeburg są o krok od awansu do Final Four Pucharu EHF. W pierwszym ćwierćfinałowym meczu "Gladiatorzy" wygrali na wyjeździe z hiszpańskim zespołem Anaitasuna.
Ruszyły ćwierćfinały Pucharu EHF. W pierwszym spotkaniu węgierskie Grundfos Tatabanya przegrała u siebie z Fuchse Berlin 25:30. Ciekawe spotkanie zostało rozegrane we Francji.
W Wiedniu odbyło się losowanie ćwierćfinałów Pucharu EHF. Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek francuskiego Saint Raphael oraz MT Melsungen.
Dobiegła końca faza grupowa Pucharu EHF! Co ciekawe wszystkie grupy wygrały zespoły z Niemiec i nie trafią one na siebie w ćwierćfinale.
Pojedynek słoweńskiego Riko Ribnicy z duńskim GOG zakończył zmagania w fazie grupowej Pucharu EHF.
W sobotę rozegrano siedem meczów szóstej kolejki Pucharu EHF. Na niedzielę zaplanowano ostatnie spotkanie i wtedy poznamy zespoły, które awansują do ćwierćfinału.
Za nami trzy ostatnie mecze 5. kolejki Pucharu EHF. Swoje mecze wygrywali faworyci. Zapraszamy do sprawdzenia wyników tych spotkań.

Archiwum informacji