REKLAMA

W październiku Gwardia zadebiutuje w Pucharze EHF. Opolanie zmierzą się w dwumeczu z Benficą. I dobre wieści są takie, że klub porozumiał się z TVP 3 i mecze będzie można obejrzeć w telewizji.
Trzy ostatnie spotkania w niedzielę zakończyły zmagania w pierwszej rundzie Pucharu EHF. Zapraszamy do zapoznania się z ich wynikami.
Jeden mecz w piątek i dziewięć w sobotę rozegrano w pierwszej rundzie Pucharu EHF. Siedem drużyn zapewniło sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. W niedzielę kolejne spotkana.
Siedem spotkań Pucharu EHF rozegrano w niedzielę w ramach pierwszej rundy. Zapraszamy do zapoznana się z wynikami tych meczów.
Osiem spotkań Pucharu EHF zaplanowano na sobotę w ramach I rundy. Poznaliśmy już pierwszego uczestnika drugiej rundy.
Żadnych problemów z awansem do drugiej rundy Pucharu EHF nie miała Benfica Lizbona, która dwa razy pokonała Dinamo Pancevo. W kolejnej fazie tego europejskiego pucharu Portugalczycy będą rywalem Gwardii Opole.
W piątkowy wieczór ruszył Puchar EHF. Tego dnia rozegrano dwa mecze. Polskich kibiców najbardziej interesował pojedynek w odległej Portugalii.
Znamy już pary dwóch pierwszych rund Pucharu EHF. We wtorek w Wiedniu odbyło się losowanie tych rozgrywek, które rozpoczną się już na początku września.
W Wiedniu odbyło się losowanie dwóch pierwszych rund Pucharu EHF. Wiemy już z kim w październiku zagra Gwardia Opole.
Dwie polskie drużyny zagrają w tym sezonie w Pucharze EHF. Jako pierwsza swoje zmagania rozpocznie się Gwardia Opole, bo na drugiej rundzie. W kolejnej serii do gry wejdą Azoty.
Dopiero co zakończył się sezon 2016/2017 w piłce ręcznej, a w EHF-ie już rozpoczęły się przygotowania do nowych rozgrywek. Polska wykorzystała wszystkie przysługujące jej miejsca w Europejskich Pucharach i zgłosiła do nich cztery ekipy.
Już przed meczem finałowym pucharu EHF było wiadomo, że trofeum zostanie w Niemczech. Jak się okazał po 60-ciu minutach pojedynku Frisch Auf z Fuchse, nie musi ono nawet opuszczać Goppingen.
Za nami półfinały Final4 Pucharu EHF. W wielkim finale zmierzą się gospodarze turnieju, czyli drużyna Frisch Auf Göppingen oraz Fuchse Berlin.
W niemieckim mieście Göppingen, które będzie gościło Final Four Pucharu EHF doszło do losowania par półfinałowych tego turnieju. Hitów nie zabraknie.
Przed meczami rewanżowymi w ćwierćfinałach Pucharu EHF wydawało się, że wszystkie występujące w nim drużyny będą z ligi niemieckiej. Jednak Melsungen nie potrafiło obronić przewagi, którą wypracowało na wyjeździe.

Archiwum informacji