REKLAMA

Zakończył się turniej Final Four Pucharu EHF. W wielkim finale Fuchse Berlin wygrało trzema bramkami z Saint-Raphael Var Handball.
W niemieckim Magdeburgu rozgrywany jest Final Four Pucharu EHF. W półfinałach nie brakowało emocji!
Trzy niemieckie zespoły i jeden francuski znalazły się w Final Four Pucharu EHF. W Magdeburgu odbyło się losowanie półfinałów.
Znamy już uczestników Final Four Pucharu EHF. Frisch Auf Göppingen pokonał ekipę z Francji i pewnie awansował. W szaleńczą pogoń rzucili się zawodnicy Fraikin BM. Granollers, ale ostatecznie to Saint-Raphael gra dalej.
W bardzo ciężkiej sytuacji przed rewanżowym meczem ćwierćfinałowym Pucharu EHF były berlińskie "Lisy". Niemcy przed tygodniem przegrali z Nexe ośmioma bramkami.
Niespodziewanej porażki doznali zawodnicy berlińskich "Lisów", którzy przegrali na wyjeździe z chorwackim RK Nexe. Jedną nogą w Final Four jest Fraikin BM Granollers. Blisko turnieju finałowego jest także Frich Auf Goppingen.
We wtorek odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych Pucharu EHF.
Zakończyła się faza grupowej Pucharu EHF. Niestety, zawodnicy Azotów Puławy nie awansowali do ćwierćfinału.
Dwa niedzielne mecze dokończyły zmagania zespołów biorących udział w fazie grupowej Pucharu EHF. Oba w grupie B.
Azoty w sobotę zagrały swój ostatni mecz w tym sezonie Pucharu EHF. Obie drużyny grały falami, co podkreślali trenerzy i zawodnicy podczas konferencji. Gospodarzom jednak nie udało się dogonić rywali i na zakończenie z rozgrywkami przegrali 30:37.
W Wielką Sobotę mogliśmy również obejrzeć zmagania w Pucharze EHF. Były to ostanie mecze w grupach A,C,D w których rozstrzygnięto kto zagra w ćwierćfinałach.
Podopieczni Daniela Waszkiewicza chcieli pożegnać się z lubelską halą zwycięstwem, niestety tak się nie stało. Azoty walczyły do samego końca, ale ostatecznie z wygranej mogła cieszyć się drużyna z Hiszpanii.
Przed nami ostatni występ puławian w tym sezonie Pucharu EHF. Podopieczni Daniela Waszkiewicza na pewno będą chcieli pożegnać się z rozgrywkami zwycięstwem, ale zawodników czeka bardzo trudne zadanie. Ich sobotnim przeciwnikiem będzie Fraikin BM Granollers.
Nie było niespodzianki w poniedziałkowym meczu Puchar EHF. RK Nexe przegrało przed własną publicznością z z Frisch Auf! Goppingen 24:27.
Za nami piąta kolejka fazy grupowej Pucharu EHF. Pomimo wyjazdowego zwycięstwa nad Wacker Thun puławianie stracili szanse na awans.

Archiwum informacji

REKLAMA

handballnews.pl