REKLAMA

W Rewalu rywalizowało będzie 9 zespołów, natomiast w Dźwirzynie 8 zespołów wszystkie w kategorii juniora młodszego czyli chłopców urodzonych w 2001 roku oraz młodszych. Każdy zespół rozegra 5 spotkań w wymiarze czasowy 2 x 25 minut. Turniej zaplanowany był jak w zeszłym roku na 12 zespołów. Chętnych było zdecydowanie więcej, dlatego postanowiliśmy zorganizować turniej na dwóch halach. W turnieju weźmie udział 17 zespołów z 7 województw oraz 2 zespoły z Niemiec. W trzydniowych zmaganiach w dwóch
Coraz częściej w różnych miastach na całym świecie możemy spotkać ulice nazwane na cześć utytułowanych sportowców. Teraz we Francji będziemy mogli przejść ulicą Nikoli Karabaticia!
W środę podczas treningu SPR-u GKS Żukowo doszło do wielkiej tragedii. W trakcie zajęć zmarł nagle Szymon Nawrot.
Bogdan Wenta były zawodnik oraz trener piłki ręcznej zapowiedział start w tegorocznych wyborach na prezydenta miasta Kielce!
To pytanie, które od zawsze zadaje sobie niejedna agencja reklamowa, social media ninja, czy właściciele firm, teraz jest bardziej aktualne, niż kiedykolwiek przedtem. Od nowego roku Facebook mocno namieszał w algorytmie, który teraz będzie przede wszystkim promował grupy, działania prospołeczne, zaś realizacje firm w zakresie reklamy internetowej na tej platformie stają się dość ciężką do rozwikłania łamigłówką.
Dla nas to bardzo ważne, żeby współpracować z najlepszymi firmami w Kielcach. I wcale nie chodzi o status finansowy, liczbę sprzedanych produktów, czy pozycja na rynku. Poszukujemy przedsiębiorstw, które CHCĄ się rozwijać, szukać na siebie pomysłu, szczególnie w ramach takiego pojęcia jak „Reklama Internetowa”.
Od niedawna redakcja naszej strony internetowej, która na co dzień opisuje ciekawe sportowe wydarzenia z lokalnego podwórka odpowiada na oczekiwania przedsiębiorców, którym przestarzały baner reklamowy nie wystarcza. Co więcej mamy do zaoferowania?
Czasami każdemu, kto siedzi w tym mieście, wdycha to samo smogowe powietrze i darzy ogromnym sentymentem kielecki majonez, a zupełnie przy okazji jest pracownikiem firmy figurującej pod szyldem „Internetowa Agencja Reklamowa” wie, że to nie jest lekki kawałek chleba.
Międzynarodowa Federacja Piłki Ręcznej pięć nazwisk najlepszych zawodników 2017 roku. Który gracz otrzyma ten tytuł? Na liście znalazł się Luka Cindrić, który w przyszłym sezonie zagra w Kielcach.
W sierpniu 2016, gdy ruszał portal handballnews.pl w naszym archiwum znajdowało się szesnaście rozgrywek. Teraz, po aktualizacja liczba ta wzrasta do osiemdziesięciu dwóch!
Piłka ręczna to Twoja pasja, a do tego lubisz pisać lub chcesz spróbować swoich sił w dziennikarstwie? To znaczy, że szukamy właśnie Ciebie! Trwa nabór do redakcji handballnews.pl!
III Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych CKS Handball Cup odbędzie się w tym roku na dwóch halach. Oprócz już znanej hali Widowiskowo-Sportowej w Rewalu, młodzi szczypiorniści rozegrają swoje spotkania na hali Gminnego Ośrodka Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dźwirzynie. Impreza odbędzie się w dniach 23-25 marca 2018 roku.
Co roku przyznawane są Nagrody Biznesu Sportowego za wszelką działalność marketingową. Na liście nominowanych nie mogło zabraknąć osób, sponsorów związanych z piłą ręczną, które przykładają się na promocję handballu. Wyróżnienie otrzymał także klub PGE VIVE.
Celem "500 Super Final Handball" ma być promocja piłki ręcznej w Zatoce Perskiej. Kluby, które zagrają w tym wyjątkowym meczu dostaną ogromne pieniądze.
Światowa Federacja Piłki Ręcznej ogłosiła datę turnieju IHF Super Globe, który uważany jest za nieformalne klubowe mistrzostwa świata.

Archiwum informacji

REKLAMA

handballnews.pl