REKLAMA

W czwartek 3 maja w Warszawie zmarł nagle Marek Budziak, który jest byłym prezesem Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Miał 64 lata.
Związek Piłki Ręcznej w Polsce wydał oficjalny komunikat, w którym dowiadujemy się, że juniorzy młodsi reprezentacji Polski mają nowego szkoleniowca.
Za nami turniej finałowy Ligi SEHA. Przed meczem o pierwszej miejsce odbyła się konferencja prasowa na której poruszony został temat rozwoju ligi.
Klub Sydney Uni zaczął właśnie przygotowania do następnego sezonu i kontynuuje misje popularyzacji piłki ręcznej w Australii. Klubowi z Antypodów udało się sprawić, że oferta ‘przygoda z piłką ręczną w Sydney’ jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Teraz potencjalni zawodnicy z zagranicy będą mogli ubiegać się o darmowe lekcje języka angielskiego podczas pobytu w Sydney dzięki stypendium oferowanym przez ‘Navitas English’
Trzy dni rozgrywek w ramach CKS Handball Cup za nami! W tym czasie kibice będący na halach w Rewalu i Dźwirzynie byli świadkami zaciętej walki 17 zespołów z Polski i Niemiec o puchar dla zwycięzcy turnieju.
III Międzynarodowy Turniej CKS Handball Cup powoli dobiega końca. Po dwóch emocjonujących dniach spędzonych na hali w Rewalu oraz Dźwirzynie jesteśmy coraz bliżej końcowych rozstrzygnięć.
W Rewalu rywalizowało będzie 9 zespołów, natomiast w Dźwirzynie 8 zespołów wszystkie w kategorii juniora młodszego czyli chłopców urodzonych w 2001 roku oraz młodszych. Każdy zespół rozegra 5 spotkań w wymiarze czasowy 2 x 25 minut. Turniej zaplanowany był jak w zeszłym roku na 12 zespołów. Chętnych było zdecydowanie więcej, dlatego postanowiliśmy zorganizować turniej na dwóch halach. W turnieju weźmie udział 17 zespołów z 7 województw oraz 2 zespoły z Niemiec. W trzydniowych zmaganiach w dwóch
Coraz częściej w różnych miastach na całym świecie możemy spotkać ulice nazwane na cześć utytułowanych sportowców. Teraz we Francji będziemy mogli przejść ulicą Nikoli Karabaticia!
W środę podczas treningu SPR-u GKS Żukowo doszło do wielkiej tragedii. W trakcie zajęć zmarł nagle Szymon Nawrot.
Bogdan Wenta były zawodnik oraz trener piłki ręcznej zapowiedział start w tegorocznych wyborach na prezydenta miasta Kielce!
To pytanie, które od zawsze zadaje sobie niejedna agencja reklamowa, social media ninja, czy właściciele firm, teraz jest bardziej aktualne, niż kiedykolwiek przedtem. Od nowego roku Facebook mocno namieszał w algorytmie, który teraz będzie przede wszystkim promował grupy, działania prospołeczne, zaś realizacje firm w zakresie reklamy internetowej na tej platformie stają się dość ciężką do rozwikłania łamigłówką.
Dla nas to bardzo ważne, żeby współpracować z najlepszymi firmami w Kielcach. I wcale nie chodzi o status finansowy, liczbę sprzedanych produktów, czy pozycja na rynku. Poszukujemy przedsiębiorstw, które CHCĄ się rozwijać, szukać na siebie pomysłu, szczególnie w ramach takiego pojęcia jak „Reklama Internetowa”.
Od niedawna redakcja naszej strony internetowej, która na co dzień opisuje ciekawe sportowe wydarzenia z lokalnego podwórka odpowiada na oczekiwania przedsiębiorców, którym przestarzały baner reklamowy nie wystarcza. Co więcej mamy do zaoferowania?
Czasami każdemu, kto siedzi w tym mieście, wdycha to samo smogowe powietrze i darzy ogromnym sentymentem kielecki majonez, a zupełnie przy okazji jest pracownikiem firmy figurującej pod szyldem „Internetowa Agencja Reklamowa” wie, że to nie jest lekki kawałek chleba.
Międzynarodowa Federacja Piłki Ręcznej pięć nazwisk najlepszych zawodników 2017 roku. Który gracz otrzyma ten tytuł? Na liście znalazł się Luka Cindrić, który w przyszłym sezonie zagra w Kielcach.

Archiwum informacji

REKLAMA

handballnews.pl