REKLAMA

Przynajmniej do 2020 roku bramki TBV Lemgo będzie strzegł Piotr Wyszomirski. Reprezentant Polski właśnie przedłużył umowę z klubem grającym w Bundeslidze.
Według duńskiej gazety "Midtjylland", PSG interesuje się Nikolajem Markussenem z Bjerringbro Sillkeborg. 29-latek jeszcze przez dwa lata ma ważną umowę z obecnym klubem.
Czołowy strzelec Ligi Mistrzów obecnego sezonu, Stipe Mandalinić opuszcza PPD Zagrzeb i od 1 stycznia 2018 roku zagra dla Fuchse Berlin. Kontrakt Chorwata będzie obowiązywał przez 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia.
Od początku aktualnego sezonu Paweł Paczkowski jest wypożyczony z PGE VIVE do Motoru Zaporoże. Porozmawialiśmy z reprezentantem Polski o tym jak jego klub radzi sobie w Lidze Mistrzów. Nie mogło też zabraknąć pytań o sytuację polityczną na Ukrainie.
Wszystko wskazuje na to, że to będzie jeden z najbardziej spektakularnych transferów do których dojdzie w piłce ręcznej latem 2018 roku. Raul Gonzalez odejdzie z Vardaru i obejmie funkcję szkoleniowca PSG.
Dobre wieści napłynęły z Francji! Slavisa Djukanović, który w poniedziałek przeszedł zawał serca nie jest już w śpiączce, a jego stan poprawia się.
Od nowego sezonu obrotowy reprezentacji Polski Patryk Walczak występuje w beniaminku francuskiej Lidl Starligue - Massy Essonne HB. Zawodnik ten jest tam wypożyczony z PGE VIVE i jak sam przyznaje w nowym klubie czuje się dobrze.
Fatalne wieści napłynęły do nas z Francji. Grający obecnie w Pays d'Aix Université Club Slavisa Djukanović podczas poniedziałkowego treningu przeszedł zawał serca. Teraz 38-letni bramkarz walczy o życie.
Tylko do końca obecnego sezonu zawodnikiem PSG będzie Henrik Mollgaard. Później Duńczyk wróci do ojczyzny i będzie grał w Aalborgu, z którym podpisał umowę na trzy lata.
Nową umowę z MOL-Pick Szeged podpisał Bence Banhidi. Kołowy będzie grał w zespole wicemistrza Węgier przynajmniej do 2022 roku.
Albin Lagergren od przyszłego sezonu ma grać w barwach niemieckiej drużyny. W Rozgrywający ma przyjść do Magdeburga za Zelenovicia.
Dziesiątą kolejkę niemieckiej Bundesligi zakończył mecz Vfl Gummersbach z SG Flensburg-Handewitt. Oprócz tego spotkania kibice w niedzielę mogli podziwiać cztery inne potyczki niemieckich zespołów.
Do bardzo ciekawego meczu doszło na Węgrzech, gdzie MOL-Pick Szeged zmierzył się z Telekomem Veszprem. Górą był zespół Ljubomira Vranjesa, który wygrał aż dziewięcioma bramkami.
W 10. kolejce Bundesligi TuS N-Lübbecke Piotra Grabarczyka i Łukasz Gieraka zremisował na wyjeździe z Die Eulen Ludwigshafen 23:23.
W najciekawszym dla polskich kibiców meczu 6. kolejki Lidl Starligi Essone Massy -Patryka Walczaka uległ 26:30 drużynie Fenix Toluouse Rafała Przybylskiego.

Archiwum informacji