REKLAMA

W miniony weekend odbyły się spotkania 21. kolejki II Ligi grupy 1. Nieoczekiwanej wyjazdowej porażki doznała Forza, skutkiem czego wrocławska drużyna spadła z pozycji lidera rozgrywek. Wykorzystał to Olimp Grodków, który pewnie pokonał Astrę i wskoczył na pierwsze miejsce w tabeli. Ciekawie było także w Legnicy i Wrocławiu – po zaciętych bojach 3 punkty wyrwały ekipy Dziewiątki i Śląska.
Trwa runda finałowa drugiej ligi grupy czwartej. Za nami 17. kolejka tych rozgrywek.
Trwa druga część rozgrywek drugiej ligi grupy czwartej. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy - mistrzowską, która walczy o awans oraz niemistrzowską.
Za nami 14. kolejka grupy trzeciej drugiej ligi. Sprawdźmy więc co działo się w mazowieckiej lidze.
Nie brakowało emocji w weekendowych meczach 16. kolejki drugiej ligi, grupy drugiej. W sumie do rozegrania zostało jeszcze sześć meczów.
W miniony weekend odbyły się spotkania 20. kolejki II Ligi grupy 1. Bardzo ciekawie zapowiadały się derby Wrocławia, w których lider rozgrywek – Forza – podejmowała osłabiony kadrowo Śląsk. Ponadto kibice obejrzeli świetne widowisko w Obornikach Śląskich, ZEW zdeklasował na własnym terenie KPR Spartę, a arcyważne spotkania wygrały drużyny Startu Konin oraz Żagwi Dzierżoniów.
Nie brakowało emocji w 13. kolejki II ligi grupy 3. W sumie rozegrano pięć meczów, a w dwóch z nich o losach spotkania decydowały karne.
W miniony weekend odbyły się spotkania 19. kolejki II Ligi grupy 1. Wydarzeniem tej serii gier był pojedynek lidera z drugim zespołem rozgrywek – niepokonana od września Forza w końcu znalazła swojego pogromcę, a okazał się nim spadkowicz z 1. Ligi – Olimp Grodków. Ponadto na właściwe tory wróciła Tęcza Kościan oraz Sparta Oborniki. W końcu zapunktował także wrocławski Śląsk.
Zakończyła się już 15. kolejka II ligi grupy drugiej, czyli pomorskiej. Co działo się w tej serii?
W miniony weekend odbyły się spotkania 18. kolejki II Ligi grupy 1. Swoją przewagę nad drugim miejscem powiększyła Forza, która – zważywszy na grę wrocławian – już pod koniec lutego jest niemal pewna pierwszego miejsca na koniec rozgrywek. Zawiódł ich bezpośredni rywal w walce o miejsce premiowane bezpośrednim awansem do wyższej ligi – Olimp Grodków. Ponadto Tęcza Kościan w świetnym stylu rozbiła ekipę z Komprachcic, kolejny mecz przegrał Śląsk, a ważne punkty zdobyła Żagiew. Wpadkę zanotowali s
Tomasz Fugiel postanowił zmienić barwy klubowe. Teraz rozgrywający będzie występował na parkietach II ligi.
Za nami ostatnia, czternasta kolejka pierwszej fazy sezonu. Teraz najlepsze zespoły z obu grup powalczą o I ligę, a najsłabsze o utrzymanie.
Ważne punkty na swoim koncie dopisali zawodnicy UMKS Trójki Ostrołęka, którzy pokonali trzema bramkami AZS UMCS Lublin. Co działo się w innych?
Zakończyła się 14. kolejka II ligi grupy 2. Na Pomorzu świetną serię kontynuuje SMS ZPRP II.
Choć 17. kolejka rozgrywek II Ligi Mężczyzn gr. 1 nie przyniosła tak sensacyjnych rezultatów jak przed tygodniem, to trudno powiedzieć, aby było mniej emocjonująco. Kolejne zwycięstwo odnieśli zawodnicy Dziewiątki Legnica, a tym samym drugą porażkę z rzędu z rywalem z dołu tabeli zanotowała świetna w pierwszej rundzie Tęcza Kościan.

Archiwum informacji

REKLAMA

handballnews.pl