REKLAMA

Na sobotę zaplanowano cztery spotkania 22. kolejki I ligi grupy A. Wszystkie spotkanie były bardzo wyrównane. W jednym meczu zadecydowały rzuty karne, po których ze zwycięstwa mogli cieszyć się zawodnicy z Kościerzyna.
Sześć meczów 22. kolejki I ligi grupy B rozegrano w sobotę. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami tych spotkań.
Zakończył się pierwszy mecz 21. kolejki pierwszej ligi piłkarzy ręcznych w grupie "A". Pomezania Malbork zagrała z Nielbą Wągrowiec.
Tylko dwa spotkania w ramach 21. kolejki grupy B rozegrano w niedzielę. Swoje spotkania wygrały Ostrovia Ostrów Wielkopolski i KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski.
W jedynym spotkaniu 20. kolejki pierwszej ligi piłkarzy ręcznych w grupie "A" - rezerwy Orlen Wisły Płock we własnej hali zmierzyły się z MKS Grudziądz.
To starcie było wielką niewiadomą. Lider grupy MKS Nielba Wągrowiec podejmował u siebie groźnego rywala – AZS UW. Zacięta rywalizacja zakończyła się pomyślnie dla szczypiorniaków z Wągrowca. Trzy ligowe punkty trafią na konto Nielby.
Na sobotę zaplanowano pięć spotkań 21. kolejki I ligi grupy A. W Lesznie o zwycięstwie gospodarzy zadecydowały rzuty karne. Ciekawie było także w pozostałych meczach.
Cztery spotkania I ligi grupy A rozegrano w sobotę. Swoje spotkania wygrały AZS AWF Biała Podlaska, Olimpia Medex Piekary Śląskie, SRS Czuwaj Przemyśl oraz ASPR Zawadzkie.
W minioną sobotę warszawski zespół AZS UW podejmował jednego z groźniejszych rywali – Sokół Porcelanę. Wyższa pozycja w tabeli nie zapewniła zwycięstwa drużynie z Kościerzyny. Goście wrócili do domu z porażką zostawiając w stolicy 11 bramek różnicy.
Tylko jedno spotkanie zostało rozegrane w niedzielę w I lidze. W grupie A Warmia Energa Olsztyn pokonała przed własną publicznością Gwardię Koszalin 30:26, do przerwy prowadząc 13:10.
Sześć meczów 20. kolejki pierwszej ligi grupy B rozegrano w sobotę. Swoje spotkania wygrały MTS Chrzanów, AZS AWF Biała Podlaska, Olimpia Piekary Śląskie, SPR PWSZ Tarnów, MKS Wieluń, KS Uniwersytet Radom.
W sobotę rozegrano sześć meczów 20. kolejki I ligi grupy A. Bardzo wyrównany mecz mogliśmy oglądać w Wągrowcu, gdzie gospodarze wygrali różnicą jednego trafienia z GKS Żukowo. AZS Warszawa pewnie pokonał wicelidera tabeli 34:23
W środę dokończono 19. kolejkę I ligi grupy A. Po pierwszej połowie MKS Mazur Sierpc wygrywał 15:10. Po przerwie goście powiększyli jeszcze swoją przewagę i ostatecznie wygrali różnicą dziewięciu bramek.
Do jednego z ciekawszych spotkań 19. kolejki pierwszej ligi w grupie "A" doszło w Lesznie, gdzie miejscowy Real Astromal podejmował Nielbę Wągrowiec, aktualnego lidera rozgrywek.
Do sporej niespodzianki doszło w Żukowie, gdzie miejscowy SPR GKS w ramach 19. kolejki zagrał z AZS UW Warszawa.

Archiwum informacji

REKLAMA

handballnews.pl