REKLAMA

W niedzielę dokończono zmagania 3.kolejki I ligi grupy B. Drużyna z Radomia musiała uznać wyższość rywala na własnym parkiecie.
Nieudany wyjazd szczypiornistów Nielby Wągrowiec do Zielonej Góry. Gracze z Wągrowca przegrali z beniaminkiem pierwszej ligi 25:30. Porażka oznacza, że podopieczni trenera Świerada stracili wysokie drugie miejsce w ligowej tabeli.
Za nami wszystkie mecze 3. kolejki I ligi grupy A. Emocji nie brakowało, bo aż w dwóch spotkaniach o zwycięstwach zadecydowały rzuty karne!
Sporo bramek padło w meczach 3. kolejki I ligi grupy B. Kibice nie mogli narzekać na nudę w Białej Podlaskie, gdzie miejscowy AZS AWF jedną bramką ograł SPR PWSZ Tarnów. Zapraszamy do zapoznania się z innymi rezultatami.
Ruszyła 3. kolejka I ligi. W spotkaniu grupy B doszło do starcia Olimpii Piekary Śląskie z KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyski.
Z niezwykle kuriozalną sytuacją spotkali się mistrzowie Niemiec. Drużyna będzie musiała rozegrać dwa spotkania w ciągu dwudziestu czterch godzin.
Wągrowieccy piłkarze ręczni w końcu zagrali tak, jak oczekują od nich kibice. Wielkopolanie pewnie pokonali Gwardię Koszalin 34:25 (15:13). Pierwsze trzy punkty zostały zapisane na koncie drużyny z Wągrowca.
Za nami wszystkie mecze 2. kolejki I ligi grupy B. W siedmiu spotkaniach aż trzy razy o wyniku decydowała jedna bramka.
Na sobotę zaplanowano wszystkie spotkania I ligi grupy A. Po wyrównanym spotkaniu we własnej hali MKS Mazur Sierpc pokonał Sokół PORCELANA LUBIANA Kościerzyna i odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie.
Pierwsze zwycięstwo w sezonie 2017/18 zanotowali piłkarze ręczni Nielby. Wągrowczanie po rzutach karnych pokonali rezerwy Orlen Wisły Płock.
W niedzielę dokończono zmagania w ramach pierwszej kolejki I ligi grupy A. Na zakończenie tej serii MKS Grudziądz przegrał u siebie z AZS UW Warszawa jedną bramką.
Na nadzielę zaplanowano tylko jeden mecz w grupie B I ligi. Miedź Legnica po bardzo zaciętym spotkaniu przegrała u siebie z Moto-Jelczem Oława.
Za nami pierwsze w tym sezonie mecze I ligi piłkarzy ręcznych grupy B. Bardzo ciekawe spotkanie rozegrano w Białej Podlaskiej, gdzie AZS AWF ograł jedną bramką ASPR Zawadzkie.
Ruszyły zmagania w I lidze, grupie A. W pierwszym spotkaniu tych rozgrywek młodzi szczypiorniści SMS-u Gdańsk po zaciętym starciu wygrali z Polski Cukier Pomezanią Malbork.
Dobre wieści dla kibiców Warmii Olsztyn! Nowym sponsorem klubu została firma Energa, która znajdzie się w nazwie drużyny grającej w I lidze!

Archiwum informacji