REKLAMA

W Wiedniu odbyło się losowanie dwóch rund Pucharu Challenge Cup. Co ciekawe rozlosowano drugą i trzecia, gdyż w pierwszej rundzie... nie odbędzie się żaden mecz.
Sporting Lizbona nie miał większych problemów ze zdobyciem Pucharu Challenge Cup. Portugalczycy dwa razy ograli AHC Potaissa Turda z Rumunii.
Portugalczycy i Rumunii zagrają w finale Pucharu Challenge Cup. W miniony weekend rozgrywano półfinałowe pojedynki.
Za nami pierwsze półfinałowe spotkania Challenge Cup. Bliżej gry w finale są portugalski Sporting i islandzki Valur.
W ostatni weekend rozegrano ćwierćfinałowe spotkania Challenge Cup. Pod koniec kwietnia odbędą się półfinały.
Wiele emocji w ostatnim ćwierćfinałowym meczu Challenge Cup. Drugie zwycięstwo odnotował HC Potaissa Turda. Dzięki wygranej awansował do kolejnej fazy rozgrywek.
Znamy dwóch kolejnych półfinalistów Challenge Cup, czyli HKM Salę i Valur. Z kolei w pierwszym meczu AHC Potaissa Turda ograła HB Dudelange, w niedzielę nastąpi rewanż.
Znamy pierwszego półfinalistę Challenge Cup. Jest nim portugalska drużyna Sporting Lizbona.
Ruszyły ćwierćfinałowe pojedynki Challenge Cup! Niemal pewni awansu do półfinału mogą być Portugalczycy ze Sportingu Lizbona.
W Wiedniu odbyło się losowanie ćwierćfinałów oraz półfinałów Challenge Cup.
Za nami trzy ostatnie mecze 1/8 finału Challenge Cup. Doszło do dwóch bardzo zaciętych spotkań.
Dwa spotkania Challenge Cup zaplanowano na sobotę. Zwycięstwa zanotowały Lokomotiv i Sloga.
Znamy już pierwszych ćwierćfinalistów Challenge Cup. Do bardzo ciekawej sytuacji doszło w Czarnogórze. W weekend rozegrano tam dwa mecze pomiędzy Partizanem a islandzkim Valurem. W obu spotkaniach padł remis, ale dalej awansował Valur, gdyż w spotkaniu, w którym padł wyższy wynik grał w roli gościa.
Ruszyła faza TOP16 Challenge Cup. W sobotę rozegrano pięć spotkań.
Większość meczów TOP16 Challenge Cup zostanie rozegranych za tydzień lub dwa tygodnie. Jednak jedno spotkanie odbyło się wcześniej, już w sobotę 11 lutego.

Archiwum informacji