REKLAMA

Cztery spotkania w ramach Challenge Cup rozegrano w niedzielę. Trzy drużyny zapewniły sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek.
Za nami dziesięć sobotnich meczów w Challenge Cup. Poznaliśmy już cztery zespoły, które awansowały do kolejnej rundy.
Cztery piątkowe mecze rozpoczęły zmagania w trzeciej rundzie Challenge Cup. Faworyci pewnie wygrali swoje pojedynki.
Znamy już większość zespołów, które zagrają w trzeciej rundzie Challenge Cup. Zagrały w nim bośniacki zespół Vogošća Poljine Hills i H.C. Holon z Izraela. Ustalono, że oba mecze odbędą się w Bośni. Rewanż w poniedziałek.
Cztery spotkania Challenge Cup zaplanowano na sobotę. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami tych spotkań.
W niedzielę rozegrano kolejne spotkania w rozgrywkach Challenge Cup. Awans zapewnił sobie ORK Samot po drugim pewnym zwycięstwie z Cambridge. Ekipa z Wilna minimalnie uległa Dynamo-Victor.
Ruszył Challange Cup! W sobotę rozegrano pięć meczów tego europejskiego pucharu. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami tych pojedynków.
W Wiedniu odbyło się losowanie dwóch rund Pucharu Challenge Cup. Co ciekawe rozlosowano drugą i trzecia, gdyż w pierwszej rundzie... nie odbędzie się żaden mecz.
Sporting Lizbona nie miał większych problemów ze zdobyciem Pucharu Challenge Cup. Portugalczycy dwa razy ograli AHC Potaissa Turda z Rumunii.
Portugalczycy i Rumunii zagrają w finale Pucharu Challenge Cup. W miniony weekend rozgrywano półfinałowe pojedynki.
Za nami pierwsze półfinałowe spotkania Challenge Cup. Bliżej gry w finale są portugalski Sporting i islandzki Valur.
W ostatni weekend rozegrano ćwierćfinałowe spotkania Challenge Cup. Pod koniec kwietnia odbędą się półfinały.
Wiele emocji w ostatnim ćwierćfinałowym meczu Challenge Cup. Drugie zwycięstwo odnotował HC Potaissa Turda. Dzięki wygranej awansował do kolejnej fazy rozgrywek.
Znamy dwóch kolejnych półfinalistów Challenge Cup, czyli HKM Salę i Valur. Z kolei w pierwszym meczu AHC Potaissa Turda ograła HB Dudelange, w niedzielę nastąpi rewanż.
Znamy pierwszego półfinalistę Challenge Cup. Jest nim portugalska drużyna Sporting Lizbona.

Archiwum informacji