2018-04-07 09:00:00
Redakcja

Sparingi: Szwajcarzy znów lepsi od Portugalii, a Węgrzy pewnie pokonali Austrię

Zawodnicy podczas przerwy w ligowych rozgrywkach mają czas na reprezentacje. W meczach towarzyskich nie brakuje graczy z PGNiG Superligi.

Do wyrównanego spotkania doszło w Portugalii, gdzie miejscowi zmierzyli się z reprezentacją Szwajcarii. W meczu zagrał Gilberto Duarte, który na co dzień gra w Orlen Wiśle. Rozgrywający zdobył trzy bramki. Po pierwszej połowie lepsi o jedno trafienie byli gospodarze, ale do samego końca emocji nie brakowało. Ostatecznie ze zwycięstwa mogli cieszyć się przyjezdni, którzy wygrali 23:22. Przypomnijmy, że w środę również lepsza o jedno oczko była Szwajcaria.

W kolejnym meczu towarzyskim Węgry podejmowały Austrię. Goście po trzydziestu minutach przegrywali różnicą trzech bramek. Po przerwie inicjatywę na parkiecie już przejęli Węgrzy, którzy odnieśli zdecydowane zwycięstwo. W drużynie gospodarzy mogliśmy oglądać Adama Borbelya, bramkarza Orlen Wisły Płock.