2018-01-28 19:44:00
Redakcja

Trójmiasto szczęśliwe dla Chrobrego!

Druga wizyta w Trójmieście i drugie zwycięstwo - tak zaczyna się 2018 rok dla zawodnik Chrobrego. Głogowianie pokonali na wyjeździe Spójnię 29:26.

W pierwszym tegorocznym spotkaniu PGNiG Superligi Chrobry pokonał w Gdańsku Wybrzeże 30:24. Tym razem zespół Jarosława Cieślikowskiego zmierzy się ze Spójnią. Spotkanie to miało sporą stawkę, bo zwycięzca inkasował cztery punkty.

Lepiej w to spotkanie weszli goście, bo dwie bramki zdobył rozgrywający Chrobrego Tomasz Klingier. Jednak w kolejnych minutach oglądaliśmy wyrównane starcie. Żadnej z drużyn nie udało się zbudować większej przewagi. Jeszcze na chwilę przed przerwą był remis 13:13, ale gola zdobył Rafał Biegaj i dzięki temu Chrobry wygrał pierwszą połowę jedną bramką.

Po przerwie nadal oglądaliśmy wyrównane starcie, ale głogowianie mieli więcej doświadczenia i to oni cieszyli się ze zwycięstwa.

Po tym spotkaniu Chrobry zajmuje czwarte miejsce w grupie granatowej. Spójnia jest ostatnia.

Spójnia Gdynia - Chrobry Głogów 26:29 (13:14)