2018-01-13 20:25:00

Portugalia znów bez litości! Tym razem rozbiła Kosowo

Nie było niespodzianki w meczu reprezentacji Portugalii i Kosowa. Organizatorzy turnieju prekwalifikacyjnego do mistrzostw świata pewnie wygrali różnicą czternastu bramek.

Zawodnicy z Kosowa bardzo udanie zaczęli mecz z Polską, ale co ciekawie to nie był jednorazowy zryw. Taki sam scenariusz pojawił się w starciu z Portugalią. Kosowianie grali ambitnie i walecznie, a gdy w 10. minucie prowadzili 6:3 o czas poprosił trener rywali. Po tej przerwie wszystko się odmieniło i cztery bramki z rzędu zdobyli faworyci tego pojedynku. Tym razem o czas poprosił szkoleniowiec Kosowa.

Od tego momentu przewaga zawodników z Półwyspu Iberyjskiego. Bardzo dobre spotkanie rozgrywał Gilberto Duarte, który jest zawodnikiem Orlen Wisły Płock. Rozgrywający nie bał się rzucać, dobrze także rozgrywał i asystował kolegom. Na plus można też zapisać mu grę w obronie.

Druga połowa to już istna egzekucja. Portugalczycy nie zwalniali tempa, bawili się i cieszyli grą, a przewaga z minuty na minutę rosła.

Kosowo - Portugalia 22:36 (11:17)