2017-08-16 15:45:00

Sparingi: KPR Legionowo przegrało w Puławach

Azoty w szóstym meczu kontrolnym przed rozpoczęciem nowego sezonu zagrali z ligowym rywalem. Po zaciętym spotkaniu Legionowo uległo 31:28.

Początek meczu był wyrównany, jednak po kilku minutach gry inicjatywę na parkiecie przejęli puławianie. Całą pierwszą połowę podopieczni Daniela Waszkiewicza prowadzili 3-4 bramkami. W 26. minucie przewaga gospodarzy wzrosła nawet do sześciu trafień, ale Legionowo odrabiało starty. KPR przegrało pierwszą połową różnicą trzech oczek.

Po przerwie Legionowo mocno ruszyło. Goście świetnie prezentowali się w ataku, co w 41. minucie przyczyniło się do doprowadzenia remisu. Puławianie poprzez wzmocnienie obrony i ataku, po chwili odzyskali prowadzenie. Ostatecznie Azoty wygrały 31:28.

Azoty-Puławy – KPR Legionowo 31:28 (15:12)

źródło: azoty-pulawy.pl