2017-08-13 09:18:00

Sparingi: Lubinianie pewnie pokonali Gwardię

Zagłębie rozegrało czwarty mecz kontrolny przed nowym sezonem. Podopieczni Bartłomieja Jaszki we własnej hali wygrali z drużyną z Opola.

Początek spotkania był zacięty i to lubinianie musieli gonić wynik. W 10.minucie gospodarze doprowadzili do remisu. Pod koniec pierwszej połowy Gwardii udało się wyjść na jednobramkowe prowadzenie.

Drugą część meczu mocno rozpoczęli lubinianie, którzy odrobili stratę i osiągnęli przewagę 20:17. Opolanie jednak po chwili zremisowali z Zagłębiem 20:20. "Miedziowi" ponownie ruszyli i kontrolowali sytuacje na parkiecie. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy był Arkadiusz Moryto, który zdobył sześć oczek dla drużyny. Gwardia nie zdołała odrobić start i przegrała 26:33.

Zagłębie Lubin- Gwardia Opole 33:26 (15:16)

źródło: zaglebie.lubin.pl